Het team

Wie werken er op de Tweemaster (in welke groep) en op welke dagen?

Het team 2022-2023

Wie werken er op de Tweemaster (in welke groep) en op welke dagen?
Edwin Hoogland
Directeur


maandag t/m vrijdag
e.hoogland@talenthoorn.nl
Kirsten van Bruggen
Kwaliteitscoordinator


maandag t/m woensdag
k.van.bruggen@talenthoorn.nl
Karin Pfeil
Kwaliteitscoordinator


dinsdag donderdag vrijdag
k.pfeill@talenthoorn.nl
Milica Goes
Schooladministratie en onderwijsondersteuning

maandag dinsdag donderdag vrijdag
m.goes@talenthoorn.nl
Moortje Villerius
Leerkracht groep 1-2 A

maandag t/m vrijdag
m.villerius@talenthoorn.nl
Maaike Terpstra
Leerkracht groep 1-2 B

maandag t/m vrijdag
m.terpstra@talenthoorn.nl
Linda den Hartog - Visser
Leerkracht groep 1-2 B

donderdag - vrijdag
l.den.hartog@talenthoorn.nl    
Marit de Boer
Leerkracht groep 1-2 C

maandag t/m vrijdag
m.de.boer@talenthoorn.nl
Dennis van Beek
Leerkracht groep 3A

maandag t/m vrijdag
d.v.beek@talenthoorn.nl
Annemarie Pater
Leerkracht groep 3B-4B

maandag t/m  vrijdag
a.pater@talenthoorn.nl
Fleur de Kok
Leerkracht groep 4A

maandag t/m woensdag
f.d.kok@talenthoorn.nl
Yvonne  van der Velden
Leerkracht groep 4

woensdag t/m vrijdag
y.vd.velden@talenthoorn.nl
Denise Oostenbrink
Leerkracht groep 5-7

dinsdag, donderdag en vrijdag
d.oostenbrink@talenthoorn.nl
Nicole Mooij
Leerkracht groep 5-7

maandag, donderdag vrijdag
n.mooij@talenthoorn.nl
Romy Zwaan
Leerkracht groep 5-7

woensdag t/m vrijdag
r.zwaan@talenthoorn.nl
Romina Scatozza
Leerkracht groep 5

maandag dinsdag donderdag
r.scatozza@talenthoorn.nl
Marieke Ooijevaar
Leerkracht groep 5

woensdag t/m vrijdag
m.oooijevaar@talenthoorn.nl
Quirijn Emondt
Leerkracht groep 6

maandag t/m woensdag
q.emondt@talenthoorn.nl
Marijn van Gellecum
Leerkracht groep 6

donderdag en vrijdag
marijn.v.gellecum@talenthoorn.nl
Lindy van der Wouden
Leerkracht groep 7

maandag t/m vrijdag
l.vd.wouden@talenthoorn.nl
Jeffrey de Jong
Leerkracht groep 8


maandag t/m vrijdag
j.de.jong@talenthoorn.nl
Sandra Jong
Leerkracht bewegingsonderwijs   

maandag, woensdag-donderdag
s.jong@talenthoorn.nl
Wendy Spek
Leraarondersteuner groep 8

maandag t/m vrijdag
w.spek@talenthoorn.nl
Onze toekomstige collega?
 
Merian Molder
schoolondersteuner

maandag, dinsdag en woensdag
Agnes Arendz
Leerkracht HVO

woensdag
jjaarendz@live.nl
Onze toekomstige collega?

Kind aan het woord

'Op De Tweemaster zijn goede leerkrachten die je altijd helpen'